Pomoc frankowiczom – jak uwolnić się od kredytu CHF?

Pomoc frankowiczom – jak uwolnić się od kredytu CHF?

Nasza kancelaria niesie pomoc frankowiczom, oferując bezpłatną analizę umowy o kredyt CHF. Na podstawie płynących z analizy ustaleń przygotowujemy indywidualną propozycję działań ukierunkowanych na uwolnienie się od krzywdzących zapisów umowy kredytowej.

Profesjonalna pomoc w sprawach frankowych

Świadczymy usługi prawne w obszarze kredytów indeksowanych i denominowanych – dotychczas beż żadnej przegranej sprawy. Jeśli kredyt CHF jest źródłem Twoich problemów, możesz skorzystać z całkowicie darmowej konsultacji.

Zobacz też: Kancelaria frankowa Warszawa

Konsultacja z zespołem naszych specjalistów polega na wspomnianej już bezpłatnej analizie umowy kredytowej. Jak skorzystać z takiej konsultacji? Wystarczy, że wybierzesz przycisk Darmowa analiza umowy, przekierowujący do formularza kontaktowego (jest on dostępny również bezpośrednio na dole strony). Uzupełnij formularz, załączając swoją umowę kredytową.

Nasi prawnicy przyjrzą się Twojej umowie i prześlą Ci swoje wnioski oraz propozycje kolejnych działań. Konsultacja jest darmowa i niezobowiązująca, a dzięki niej dowiesz się, czy Twoja umowa z bankiem zawiera niejednoznaczne/nieuczciwe klauzule.

pomoc frankowiczom prawnik

Pomoc frankowiczom – reklamacja czy pozew?

Jeśli okaże się, że Twoja umowa kredytowa zawiera klauzule o charakterze abuzywnym, przygotujemy dla Ciebie propozycję możliwych działań. Gdy zdecydujesz się na współpracę z naszą kancelarią, pierwszym krokiem będzie przesłanie do Twojego banku reklamacji.

W przypadku niezaakceptowania przez bank wystosowanej reklamacji przygotowujemy pozew, który rozpocznie sprawę w Sądzie. Oczywiście nasi prawnicy będą reprezentować Twoje interesy od początku do końca, dążąc do unieważnienia lub odfrankowienia Twojego kredytu. Zacznij już teraz – uzupełnij formularz kontaktowy i zyskaj bezpłatną analizę swojej umowy!

Formularz kontaktowy

Zlecenia przyjmujemy mailowo: biuro@kancelaria-frankowa.pl lub za pomocą poniżej zamieszczonego formularza.

WYŚLIJ