POZEW FRANKOWY KIELCE

Kancelaria frankowa KIELCE

Nasza Kancelaria posiada bogate, wieloletnie doświadczenie na polu sporów sądowych z bankami. Oferujemy także pomoc w zakresie tematyki sprawy frankowe Kielce.

Pomagamy kredytobiorcom, którzy wpadli w pułapkę kredytu frankowego w takich miastach jak Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko – Zdrój, Jędrzejów i innych miast województwa świętokrzyskiego.

Pomoc frankowiczom Kielce

Frankowicze  Kielce podobnie jak wielu innych miast w Polsce w latach 2004-2011 wpadli w pułapkę kredytu frankowego, spłacając co miesiąc raty kredytu, które rosną a wraz z nimi rośnie saldo ich zadłużenia. Tymczasem saldo zadłużenia kredytu frankowego powinno przecież maleć.

Taką umowę można przed sądem uznać za nieważną. Często używa się pojęć zamiennych „anulować” czy „unieważnić”.

Orzecznictwo w sprawach frankowych w tym także Sądu Okręgowego w Kielcach przyjęły korzystną dla frankowiczów linię orzeczniczą.

Pomagamy także frankowiczom w mieście Kielce i innych miastach województwa świętokrzyskiego.

Podstawową kwestią jest analiza umowy frankowej (jest w naszej Kancelarii całkowicie darmowa) i weryfikacja istnienia kluczowych zapisów w niej zawartych. Taka analiza, która jest w naszej Kancelarii całkowicie bezpłatna pozwala określić szanse powodzenia w sporze z bankiem.

Jeśli stwierdzimy, że sprawa może zostać przegrana, informujemy o tym naszych Klientów, gdyż uczciwość to najważniejszy element współpracy między radcą prawnym / adwokatem a Klientem.

Formularz kontaktowy

Zlecenia przyjmujemy mailowo: biuro@kancelaria-frankowa.pl lub za pomocą poniżej zamieszczonego formularza.

WYŚLIJ