Kancelaria frankowa Warszawa i województwo mazowieckie

Kancelaria frankowa Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Otwock, Ciechanów.

Co oznacza „kancelaria frankowa”?

Pojęcie „kancelarii frankowej” jest powszechne w obiegu. Co ono jednak oznacza? W skrócie, to kancelaria, która specjalizuje się w pozwach przeciwko bankom na tle umów kredytów w walutach obcych, gdzie przeważały kredytu udzielane we franku szwajcarskim (CHF). Obecnie wiele podmiotów funkcjonuje jako „kancelarie frankowe”, które działają zazwyczaj w największych miastach w Polsce, oczywiście Warszawa się też do nich zalicza.

Jak wybrać kancelarię frankową do prowadzenia sprawy?

Przede wszystkim rozważając pozwanie banku, należy przeanalizować, kto w rzeczywistości jest właścicielem „kancelarii frankowej”. Obecnie sprawami kredytów frankowych zajmują się nie tylko wyspecjalizowani prawnicy tj. adwokaci i radcowie prawni ale również pod szyldem „kancelarii frankowej” występują rozmaite kancelarie odszkodowawcze, które często działają pod szyldem fundacji, stowarzyszenia lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Firmy te korzystają z faktu, iż termin „kancelaria” nie jest zastrzeżony wyłącznie dla profesjonalnych prawników i często w ten sposób tworzą złudzenie, że trafili Państwo do kancelarii prawnej w postaci kancelarii adwokackiej czy kancelarii radcy prawnego.

Podpisując z taką firmą umowę o prowadzenie sprawy nie mają Państwo żadnej gwarancji, że do sprawy zostanie przypisany konkretny prawnik oraz, że będzie on prowadził sprawę do samego końca.

Często firmy takie obiecują całkowity brak opłat wstępnych, obiecują 100% sukcesu. Firmy takie nie posiadają ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, które są obowiązkowe dla adwokatów i radców prawnych. W przypadku, gdy na skutek popełnionego przez taką firmę odszkodowawczą błędu przegrają Państwo sprawę, nie będą Państwo w stanie wyegzekwować roszczeń odszkodowawczych.

Kancelaria Prawna Momot & Knieć

Nasza Kancelaria prawna funkcjonuje na rynku usług prawniczych już od przeszło 12 lat. Prawem ochrony konsumentów zajmujemy się od początków swojej działalności. Prowadziliśmy sprawy przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów, gdzie z powodzeniem kwestionowaliśmy rozmaite zapisy w umowach z konsumentami jako naruszające ich prawa. Między innymi jako pierwsi w Polsce doprowadziliśmy do podważenia możliwości pobierania opłat likwidacyjnych przez towarzystwa ubezpieczeniowe w ramach tzw. polisolokat, z powodzeniem zakwestionowaliśmy wiele zapisów w umowach czy regulaminach banków, deweloperów czy dostarczycieli usług masowych.

W 2017 roku wzbogaciliśmy swoją ofertę o tzw. kredyty frankowe (walutowe), sami zresztą będąc ich posiadaczami. Udało nam się uwolnić od naszych umów i naszą wiedzę oraz doświadczenie przekuwamy pomagając wielu Klientom na terenie całego kraju. Prowadzimy sprawy kredytów denominowanych i indeksowanych do walut obcych m.in. franka szwajcarskiego na terenie całej Polski.

Naszą dewizą jest, by Klient był wygranym, stąd też oferujemy Państwu elastyczne warunki współpracy. Jako jedni z nielicznych oferujemy Klientom możliwość prowadzenia sprawy bez jakichkolwiek dodatkowych opłat czy prowizji od wygranej uznając, że wpłacane do banku Państwa pieniądze, powinny wrócić do Klientów w całości.

Aby wdrożyć procedurę unieważniania Państwa kredytu we frankach wystarczy skontaktować się z nami i przesłać na nasz adres (mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego) Państwa umowę kredytową.

Najlepsza kancelaria frankowa w mieście Warszawa zaoferuje Państwu indywidualne podejście, wnikliwą analizę oraz sporządzi pozew bez posługiwania się tak zwanym gotowcem. Pomagamy frankowiczom z terenu całego kraju w tym oczywiście województwa mazowieckiego między innymi z miast takich jak: Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Piaseczno, Legionowo, Ostrołęka, Otwock, Ciechanów, Żyrardów, Wołomin, Sochaczew itp.

 Najlepsze kancelarie frankowe z miasta Warszawa oferują Państwu najwyższy standard obsługi a jednocześnie najniższe koszty prowadzenia spraw. Podpisując umowę z kancelarią prawną należy zwrócić także uwagę na takie kwestie jak koszt ewentualnej obrony przed roszczeniami banku a także policzyć, ile kosztów odzyskają Państwo w przypadku wygranej. Należy upewnić się, komu przypadnie zwrot kosztów procesu w przypadku wygranej a także czy kancelaria pobiera premię za sukces i jak jest ona naliczana. Okazać się może bowiem, że pomimo wygranej, znaczną część Państwa wynagrodzenia przejmie prawnik. Te kwestie należy również ustalić przed podpisaniem umowy. Do częstych przypadków należą te, w których coś, co wydaje się tanie na początku, przy zakończeniu sprawy takie tanie nie jest.

Nasza Kancelaria oferuje Państwu możliwość zawarcia umowy w oparciu o minimalne stawki adwokackie i radcowskie, gdzie w przypadku wygranej odzyskają Państwo środki zaangażowane w proces i nie będą zobligowani do wypłacania premii za sukces.

Renomowane kancelarie prawne nie przyjmują hurtowo wszystkich spraw, z którymi zwracają się do nich Klienci a jedynie takie, w których widzą szansę na sukces i, którymi biorąc pod uwagę obłożenie pracą, są w stanie zająć się bez uszczerbku dla Państwa i dotychczasowych Klientów.

Wskazówką do tego, by przekonać się, czy mamy do czynienia z najlepszą kancelarią frankową są opinie oraz to, jak szybko adwokat lub radca prawny udzieli Państwu informacji na temat Państwa sprawy.

Formularz kontaktowy

Zlecenia przyjmujemy mailowo: biuro@kancelaria-frankowa.pl lub za pomocą poniżej zamieszczonego formularza.

WYŚLIJ