Kancelaria Frankowa Wrocław i województwo dolnośląskie

Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Głogów, Świdnica Nasza Kancelaria oferuje pomoc Frankowiczom z Wrocławia a także innych miast województwa dolnośląskiego takich jak Wałbrzych, Legnica, Lubin, Jelenia Góra, Głogów, Świdnica, Brzeg  innych. Działalność naszej Kancelarii w obszarze spraw frankowych we Wrocławiu ale nie tylko w tym mieście, koncentruje się wokół wdrażania rozwiązań już sprawdzonych w innych sprawach frankowych ale również śledzenia bieżącego orzecznictwa TSUE oraz Sądu Najwyższego w celu ulepszania już i tak sprawdzonej strategii i argumentacji prowadzących do ustalenia nieważności kredytów frankowych. Nasi prawnicy są posiadają doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych, które zdobyliśmy także i z racji tego, iż sami jesteśmy Frankowiczami. Nasze własne sprawy były tymi pierwszymi, na których zdobywaliśmy doświadczenie i przecieraliśmy szlaki jeszcze przed wydaniem pierwszego, najgłośniejszego wyroku TSUE w sprawie Państwa Śpiewak. Postępowania w zakresie ochrony konsumentów przed nieuczciwymi praktykami rynkowymi ze strony dużych przedsiębiorców (zwłaszcza Banków i Towarzystw Ubezpieczeniowych) prowadzimy z powodzeniem od ponad 12 lat. Dlatego też znamy praktyki banków niemal jak własną kieszeń.

Kredyty frankowe Wrocław – o czym warto wiedzieć?

Rozważając wytoczenie sprawy przeciwko bankowi zapewne zastanawiają się Państwo, czy jedna Kancelaria będzie w stanie stoczyć zwycięską batalię z wielką instytucją, która ma własne zorganizowane działy prawne i nie szczędzi na nią środków. Na szczęście to nie liczba prawników ale przede wszystkim znajomość prawa, orzecznictwa TSUE oraz świadomość prawna skutków związanych z nadmierną chciwością banków są decydujące w procesie sądowym.

Warto postawić na doświadczonego prawnika i zasadnym jest, by powierzyć sprawę temu prawnikowi, który posiada tytuł zawodowy adwokata lub radcy prawnego. Jeżeli zastanawiają się Państwo dlaczego to ma znaczenie to odpowiedź jest prosta. Adwokat i radca prawny wykonują zawody, które są uznane za tak zwane zawody zaufania publicznego. Oprócz najwyższej wiedzy merytorycznej od kwalifikowanych prawników wymaga się także postępowania cechującego się najwyższą możliwą etyką. Dobry adwokat od spraw frankowych i dobry radca prawny od spraw frankowych zawierają dodatkowo ubezpieczenie od następstw ewentualnych błędów po to, aby ich Klienci byli zawsze maksymalnie zabezpieczeni.  Najlepsza kancelaria frankowa oprócz poprowadzenia Państwa sprawy przed sądami obydwu instancji, oferować będzie pomoc frankowiczom także w postępowaniu przed Sądem Najwyższym oraz w przypadku, gdyby bank zdecydował się wystąpić z własnymi roszczeniami.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i przesłania umowy do nieodpłatnej analizy, chętnie doradzimy i pomożemy Państwu w ich walce z bankiem.

Formularz kontaktowy

Zlecenia przyjmujemy mailowo: biuro@kancelaria-frankowa.pl lub za pomocą poniżej zamieszczonego formularza.

WYŚLIJ