Pomoc dla frankowiczów Szczecin – kancelarie frankowe zachodniopomorskie

Koszalin, Świnoujście, Kołobrzeg, Wałcz i inne miasta. Jesteśmy kancelarią wyspecjalizowaną w sprawach frankowych. Zrzeszamy wyłącznie specjalistów: adwokatów oraz radców prawnych, którzy posiadają wiedzę i wieloletnie doświadczenie w pomocy frankowiczom Szczecin.

Unieważnienie umowy frankowej Szczecin.

Pomagamy frankowiczom ze Szczecina, Koszalina, Świnoujścia, Kołobrzegu w unieważnieniu umowy kredytu frankowego. Chociaż na pierwszy rzut oka wydawać się to może Państwu trudne i żmudne, dzięki naszej pomocy nie będzie.

Sprawy frankowe Szczecin

Patrząc na mapę obłożenia sądów sprawami kredytów frankowych, zdecydowana większość z nich toczy się przed sądami warszawskimi, co jednakowoż powoduje długie oczekiwanie na rozprawy.

Dlatego też warto rozważyć złożenie pozwu przed innym sądem. Rozwiązaniem jest tu sąd miejsca zamieszkania kredytobiorcy. Oferujemy unieważnienie umowy frankowej Szczecin, wobec tego składamy pozwy także w Sądzie Okręgowym w Szczecinie i Sądzie Okręgowym w Koszalinie.

Frankowicze Szczecin mogą liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę sprawy frankowej. Niesiemy pomoc frankowiczom Szczecin na wszystkich etapach, w tym:

  • Oferujemy całkowicie nieodpłatną analizę umowy kredytowej
  • Udzielamy wyczerpujących informacji na temat prognozowanego przebiegu sprawy i podjętych czynności, zwracamy uwagę na ewentualne zagrożenia i skutki unieważnienia umowy frankowej Szczecin
  • przygotowujemy wniosek o uzyskanie od banku niezbędnej dokumentacji do pozwu o unieważnienie umowy kredytu Koszalin
  • sporządzamy dla Klientów reklamację, którą wysyłamy w ich imieniu do banku
  • składamy do sądu pozew frankowy Szczecin
  • reprezentujemy frankowiczów Koszalin przed sądami wszystkich instancji
  • pomagamy frankowiczom jako kancelaria frankowa Szczecin odzyskać nadpłacone raty
  • udzielamy pomoc frankowiczom Szczecin w wykreśleniu hipoteki
  • pomagamy frankowiczom Koszalin, Szczecin w postępowaniu przed Sądem Najwyższym i w przypadku pozwu banku

Zapraszamy do kontaktu z nami. Z satysfakcją odnotowujemy, gdy z pomocą naszej kancelarii frankowej, Klienci rozpoczynają nowe życie bez kredytu.

Formularz kontaktowy

Zlecenia przyjmujemy mailowo: biuro@kancelaria-frankowa.pl lub za pomocą poniżej zamieszczonego formularza.

WYŚLIJ