POZEW FRANKOWY OLSZTYN

Kancelarie frankowie Olsztyn. Nasza Kancelaria oferuje pomoc frankowiczom na terenie województwa warmińsko-mazurskiego w tym w Olsztynie, Elblągu, Ostródzie, Ełku, Iławie, Szczytnie i innych miasach. Oferowana przez naszą Kancelarię pomoc dla frankowiczów Olsztyn to gwarancja wszechstronnej usługi dla osób posiadających kredyty frankowe Olsztyn. Naszym celem jest profesjonalne i co najważniejsze skuteczne poprowadzenie sprawy sądowej z maksymalną korzyścią dla naszych Klientów

Pomoc dla frankowiczów Olsztyn

Sprawy frankowe Olsztyn to problem wielu tysięcy kredytobiorców posiadających kredyty frankowe, zwanych popularnie Frankowiczami.

Nasza Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie na polu konfrontacji z bankami, które należą do dość wymagających, bezpadronowych przeciwników, niechętnie przyznających się do własnych wieloletnich błędów i wykorzystywania finansowego swoich klientów.

Wygrane przez naszą Kancelarię dotychczas sprawy frankowe kończyły się ustaleniem nieważności umów kredytowych (popularnie nazywane unieważnieniem). Oznacza to koniec stosunku zobowiązaniowego z bankiem, wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej i rozliczenie wpłat w całości na kapitał udzielonego kredytu. Sankcją dla banku jest pozbawienie prawa do pobierania odsetek od kredytu a dodatkowym profitem kredytobiorców są odsetki, które często zasądzane są nie na rzecz banków ale właśnie na rzecz kredytobiorców.

Jeśli podjęli Państwo decyzję o uwolnieniu się od kredytu frankowego Olsztyn, to zapraszamy do kontaktu z nami. Dokonamy bezpłatnej analizy Państwa umowy i poprowadzimy z chęcią sprawę aż do ostatecznego wymazania kredytu i jego skutków.

Formularz kontaktowy

Zlecenia przyjmujemy mailowo: biuro@kancelaria-frankowa.pl lub za pomocą poniżej zamieszczonego formularza.

WYŚLIJ