Kancelaria frankowa województwo kujawsko-pomorskie

Pomoc frankowiczom Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica i inne.

Kredyty frankowe Toruń

Kredyty, zwane potocznie frankowymi, były szczególnie popularne w latach 2004 – 2011. Przedstawiciele banków oferowali kredyt w CHF jako atrakcyjną alternatywę dla kredytów udzielanych w złotych. Formy stosowanych zachęt były rozliczne, należały do nich niższe raty, co było skutkiem stosowania oprocentowania opartego na wskaźnikach LIBOR, łagodniejsze kryteria oceny zdolności kredytowej czy też możliwość sfinansowania 110% inwestycji.

Niestety, ta pozornie atrakcyjna oferta miała swoją ukrytą, mroczną stronę. Kredytobiorcy nie zdawali sobie sprawy, że takie umowy kredytu w CHF wystawiały ich na niczym nieograniczone ryzyko walutowe. Nie wiedzieli oni, że banki stosują własne kursy czy też zarabiają na tak zwanym spreadzie.

Obecnie, frankowicze Bydgoszcz coraz częściej decydują się na wystąpienie na drogę prawną przeciwko bankom, w których posiadają kredyt frankowy. W przeważającej obecnie liczbie spraw osiągają oni korzystne wyroki.

Czym jest kancelaria frankowa?

Obecnie na rynku występuje wiele podmiotów noszących miano kancelarii frankowej. Nikt jednak nie zdefiniował tego pojęcia, stąd też wielu frankowiczów Włocławek, zastanawia się co ono oznacza. W skrócie, są to kancelarie, które specjalizują się w pozwach frankowych przeciwko bankom. Wiele podmiotów działa jako „kancelaria frankowa”, zwłaszcza w największych miastach w Polsce, do których zaliczają się m.in. Bydgoszcz czy Toruń.

Jak dokonać wyboru kancelarii frankowej?

Przed wyborem kancelarii frankowej, należy sprawdzić, kto w rzeczywistości jest podmiotem prowadzącym „kancelarię frankową”, w szczególności, czy są to tylko kancelarie odszkodowawcze, tworzone przez osoby nie będące adwokatem czy radcą prawny a zatrudniające profesjonalnych prawników na zasadzie rotacji.

Pojęcie „kancelaria” nie jest zastrzeżony wyłącznie dla profesjonalnych prawników (adwokatów czy radców prawnych) i często w ten sposób powstaje złudne wrażenie, że trafili Państwo do kancelarii adwokackiej czy kancelarii radcy prawnego.

Zawierając z taką „kancelarią” umowę nie zyskują Państwo jakiejkolwiek gwarancji, że do sprawy zostanie przypisany konkretny prawnik oraz, że będzie on prowadził sprawę do samego końca.

Wiele takich firm obiecuje całkowity brak opłat wstępnych, 100% sukcesu itp. Nie uzyskują jednak Państwo informacji o tym, jakie koszty prowadzenia sprawy poniosą a także, ile z tych kosztów odzyskają a ile nie. Dlatego warto ustalić nie tylko opłatę wstępną ale i to, komu przypadnie zwrot kosztów zasądzonych od banków, jaką premię po wygranej kancelaria taka pobierze i od czego będzie liczona.

Kancelaria adwokatów i radców prawnych Momot & Knieć

Nasza Kancelaria prawna działa od ponad 12 lat. Od jej powstania poświęciliśmy się działalności na rzecz konsumentów w tym pokrzywdzonym przez banki. Prowadziliśmy mnóstwo postępowań przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów (SOKiK), gdzie z kwestionowaliśmy z doskonałym rezultatem nieuczciwe zapisy w umowach z bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi czy deweloperami.

Jako pierwsi w Polsce doprowadziliśmy do uznania za nielegalne pobierania opłat likwidacyjnych przez towarzystwa ubezpieczeniowe w ramach tzw. polisolokat, co przyczyniło się do tego, iż wiele osób, które zawarły wieloletnie umowy ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, mogło odzyskać opłaty za przedwczesne zerwanie umowy.

Od 2017 roku prowadzimy także dla swoich Klientów sprawy kredytów frankowych, których ofiarami sami też przed wielu laty padliśmy. Dzięki temu, że udało nam się uwolnić od naszych nieuczciwych umów, wykorzystujemy swoją wiedzę przy pomocy frankowiczom z Bydgoszczy, Torunia i innych miast na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i całego kraju.

Oferujemy Klientom elastyczne warunki współpracy i jako jedni z nielicznych możliwość prowadzenia sprawy wyłącznie w oparciu o stawki minimalne określone w przepisach, bez jakichkolwiek dodatkowych opłat czy prowizji od wygranej uznając, że wpłacane do banku Państwa pieniądze a także koszty prowadzenia sprawy, powinny do Was powrócić w całości.

Aby rozpocząć całą procedurę anulowania Państwa kredytu w CHF wystarczy przesłać do nas Państwa umowę kredytową. Dokonamy całkowicie darmowej analizy jej zapisów i wskażemy możliwość podjęcia dalszych kroków

Najlepsza kancelaria frankowa Bydgoszcz oferuje Państwu indywidualne podejście, wnikliwą analizę, dokładne sporządzenie pozwu i profesjonalne prowadzenie sprawy.

Pomagamy frankowiczom z miast takich jak: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i innych.

Zapraszamy do współpracy

Formularz kontaktowy

Zlecenia przyjmujemy mailowo: biuro@kancelaria-frankowa.pl lub za pomocą poniżej zamieszczonego formularza.

WYŚLIJ