Kancelaria Frankowa Opole

Pomoc Frankowiczom województwo dolnośląskie: Opole, Kędzierzyn Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Namysłów i inne. Nasza Kancelaria adwokacko-radcowska MOMOT & KNIEĆ oferuje pomoc Frankowiczom z Opola i innych miast województwa opolskiego w tym jest także m.in. Kędzierzyn Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, i  inne. Nasi prawnicy są biegli w zakresie prawa ochrony konsumentów i posiadają doświadczenie w szczególności w sprawach frankowych. Prywatnie sami byliśmy tzw. frankowiczami i udało nam się uwolnić z okowów nieważnej umowy kredytu w CHF.  Nasze własne sprawy były pierwszymi, które skierowaliśmy do Sądu jeszcze przed wydaniem osławionego wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z dnia 3 października 2019 roku w sprawie C-260/18 w sprawie Państwa Dziubak.

Kredyty frankowe Opole – co wypada wiedzieć?

Wielu kredytobiorców czuje respekt przed bankiem, widząc wielką korporację, zatrudniającą sztab ekspertów i prawników i powątpiewają w szanse powodzenia w sporze przeciwko bankowi.

Jest to jednak na szczęście tylko złudne wrażenie. Przed sądem każdy jest równy i to nie liczba prawników ale przede wszystkim znajomość prawa, orzecznictwa sądowego oraz siła argumentacji mają najważniejsze znaczenie w procesie sądowym cywilnym.

Warto, by sprawę frankową prowadził najlepszy adwokat frankowy lub najlepszy radca prawny od spraw frankowych. Tylko bowiem adwokat i radca prawny wykonują zawody, które są uznane za zawody zaufania publicznego.

Adwokat i radca prawny powinni posiadać specjalistyczne kwalifikacje do prowadzenia spraw frankowych a muszą dodatkowo mieć ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Najlepsza kancelaria frankowa Opole nie tylko poprowadzi Państwa sprawę przed sądami aż do końca ale powinna zaoferować pomoc frankowiczom Opole także w postępowaniu przed Sądem Najwyższym oraz w przypadku, gdyby bank zdecydował się pozwać Frankowicza.

Jak mogę sprawdzić, czy moja umowa kredytu CHF Opole jest nieważna?

Zdecydowana większość banków, które oferowały kredyty frankowe tj. w szczególności mBank, Millennium Bank, PKO BP S.A., Getin Noble Bank, Deutsche Bank, Nordea Bank Polska, Pekao S.A., BGŻ, Fortis Bank, ING, BOŚ konstruowała je w sposób jednostronny, nieuczciwy i miała na celu maksymalizację zysków własnych kosztem kredytobiorcy.

Jeżeli posiadają Państwo umowę kredytu frankowego lub w innej walucie, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej Kancelarii i przesłania nam Państwa umowy do analizy, która jest całkowicie darmowa. Chętnie doradzimy i pomożemy Państwu uwolnić się od kredytu w walucie obcej.

Formularz kontaktowy

Zlecenia przyjmujemy mailowo: biuro@kancelaria-frankowa.pl lub za pomocą poniżej zamieszczonego formularza.

WYŚLIJ