Pomoc dla frankowiczów Łódź i województwo łódzkie

Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz i inne Kredyt we frankach dla wielu osób jest problemem, zwłaszcza gdy kurs franka osiąga poziom 5 złotych. Anulowanie umowy frankowej jest nadzieją na rozwiązanie problemów związanych z posiadanym kredytem we frankach, którego saldo niejednokrotnie jest wyższe niż kwota udzielonego kredytu w dacie zawarcia umowy. Nie każdy frankowicz ma wiedzę lub wiarę jak to zrobić. Niewątpliwie potrzebna jest odpowiednia wiedza prawnicza i doświadczenie. Przydatnym wsparciem jest pomoc dla frankowiczów Łódź, udzielana przez naszych adwokatów i radców prawnych. W naszej Kancelarii oferujemy pomoc doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy posiadają w dorobku wiele wygranych spraw frankowych na terenie całego kraju z wieloma bankami.

Na czym polega nasza pomoc frankowiczom Łódź?

Pomagamy zarówno tym frankowicom, którzy chcą unieważnić swoje umowy kredytu we franku jak i osobom, które znalazły się w trudnym położeniu z uwagi na fakt, iż to bank wypowiedział umowę i dochodzi swoich roszczeń.

Każda sprawa wymaga wnikliwej analizy oraz posiadania wiedzy na temat funkcjonowania umów kredytu frankowego. Taką wiedzę oferują Państwu nasi adwokaci i radcowie prawni.

Nasi Klienci pozostają po opieką od chwili podpisania umowy aż do zakończenia sprawy. Gwarantujemy, że dobry adwokat frankowy i dobry radca prawny od spraw frankowych zajmą się Państwa sprawą. Po zakończeniu sprawy pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wykreśleniem Państwa hipoteki frankowej.

Gwarantujemy Państwu także naszą ochronę prawną przed wszelkimi pozwami, które bank mógłby wytoczyć w oparciu o Państwa umowę.

Dlaczego warto zaufać radcy prawnemu i adwokatowi frankowemu?

W odróżnieniu od wielu firm odszkodowawczych, które często używają nazwy „kancelaria frankowa” Łódź i itp., radca prawny i adwokat jest ustawowo zobligowany do zachowania najwyższych standardów pracy zawodowej jak również konieczności posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Są to gwarancje najwyższej jakości obsługi prawnej a także standardu bezpieczeństwa naszych Klientów.

Zapraszamy do przesłania nam Państwa umowy frankowej. Dzięki temu będziemy mogli dokonać jej nieodpłatnej analizy i przesłać zwrotnie informacje dotyczące kroków, jakie należy podjąć w celu jej anulowania.

Formularz kontaktowy

Zlecenia przyjmujemy mailowo: biuro@kancelaria-frankowa.pl lub za pomocą poniżej zamieszczonego formularza.

WYŚLIJ