Kancelaria frankowa Lublin

Kancelaria frankowa Lublin. Profesjonalna pomoc dla frankowiczów na terenie województwa lubelskiego.

kancelaria frankowa lublin

Działamy w następujących obszarach:

  • Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska,
  • Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków,
  • Biłgoraj, Lubartów i inne.

Kancelaria adwokacko-radcowska MOMOT & KNIEĆ to skuteczna kancelaria, która oferuje profesjonalną pomoc prawną i kompleksową obsługę frankowiczów z Lublina i całej Polski.

Kancelaria kredyty frankowe Lublin

Frankowicze Lublin to liczna grupa osób potrzebujących pomocy w sporze z bankami. Setki tysięcy osób w całej Polsce w tym także w Lublinie wpadło w pułapkę kredytu frankowego. Przez wiele lat

Od czasu zapadnięcia wyroku wydanego przez Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej szanse na skuteczną pomoc „frankowiczom” stały się bardzo realne. Wyrok TSUE przesądził o możliwości odfrankowienia kredytu lub unieważnienia nieuczciwie zawartej umowy kredytowej. Oznacza to, że osoby, które zaciągnęły kredyt we frankach, w zależności od rodzaju tego kredytu mogą starać się o zwrot nadpłaconych do tej pory kwot, wynikających ze wzrostu kursu CHF. Dzięki wyrokowi Trybunału unijnego, możliwości pomocy „frankowiczom” jest znacznie więcej, w zależności od rodzaju zawartych umów.

Czy moja umowa frankowa ma szansę zostać unieważniona?

W zasadzie praktycznie wszystkie stosowane przez banki umowy indeksowane i denominowane do waluty obcej oparte były na stosowanych przez banki klauzulach abuzywnych.

Stwierdzenie występowania zapisów pozwalających na ustalanie przez bank własnych kursów kupna i sprzedaży sprawia, iż pozew o ustalenie nieważności Państwa umowy, rokuje na pozytywne rozstrzygnięcie.

Nie ma oficjalnych statystyk określających, ile spraw dotyczących umów kredytowych we frankach toczy się w polskich sądach. Tym bardziej nie znamy też dokładnej ilości wyroków na korzyść frankowiczów. Te informacje z całą pewnością mają same banki, które najprawdopodobniej nieoficjalnie wymieniają się nimi.

Na podstawie docierających do opinii publicznej wyroków w tego typu sprawach, można stwierdzić, że w ostatnim czasie zdecydowana większość pozwów jest rozpatrywana na korzyść frankowiczów.

Formularz kontaktowy

Zlecenia przyjmujemy mailowo: biuro@kancelaria-frankowa.pl lub za pomocą poniżej zamieszczonego formularza.

WYŚLIJ