Unieważnienie umowy frankowej – podstawowe informacje

Unieważnienie umowy frankowej – podstawowe informacje

Unieważnienie umowy frankowej to specjalność naszej kancelarii prawnej. Zajmujemy się sprawami frankowymi, dotychczas ze 100-procentową skutecznością w działaniu.

Kiedy można unieważnić umowę frankową?

Zanim będzie możliwe rozpoczęcie procesu unieważnienia umowy frankowej, trzeba określić, czy znajdują się w niej tak zwane klauzule abuzywne. W praktyce oznacza to sprawdzenie umowy pod kątem nieuczciwych, krzywdzących dla kredytobiorcy zapisów. Nasza kancelaria frankowa Warszawa zajmuje się tego rodzaju weryfikacją.

Oczywiście nietrudno się domyślić, że sytuacja może wyglądać różnie w zależności od banku, z którym została zawarta umowa, a także od rodzaju kredytu. Uważna analiza zawiązanej z bankiem umowy to istotna część całego procesu, a obecność nieuczciwych zapisów będzie podstawą do unieważnienia.

unieważnienie umowy frankowej pomoc prawna

Unieważnienie umowy frankowej – od czego zacząć?

Jak zatem rozpocząć proces unieważnienia umowy zawartej z bankiem? Punktem wyjścia jest przekazanie umowy kredytowej doświadczonej kancelarii. Po przeanalizowaniu jej zapisów prawnicy przygotują dla Ciebie propozycje dalszych działań.

Jeśli na etapie analizy zostaną wykryte nieprawidłowości, możesz podjąć dalszą współpracę z kancelarią, która złoży w Twoim imieniu reklamację, a w ostateczności pozew. Prawnicy będą oczywiście prowadzić Twoją sprawę aż do końca, również w sądzie.

Nasza kancelaria oferuje bezpłatną analizę umowy frankowej. Działamy we wszystkich województwach. Wystarczy, że uzupełnisz formularz kontaktowy dostępny na dole strony. Napisz do nas!

Formularz kontaktowy

Zlecenia przyjmujemy mailowo: biuro@kancelaria-frankowa.pl lub za pomocą poniżej zamieszczonego formularza.

WYŚLIJ