Unieważnienie kredytu frankowego

Unieważnienie kredytu frankowego

Na unieważnienie kredytu frankowego decyduje się coraz więcej osób obarczonych nieuczciwym zobowiązaniem kredytowym CHF. Jak ten proces wygląda w praktyce? Przedstawiamy garść podstawowych informacji.

Czy można unieważnić kredyt frankowy?

Podstawowe pytanie, które zadaje sobie większość osób cierpiących z powodu nieuczciwych kredytów frankowych: czy unieważnienie takiego kredytu jest w ogóle możliwe? Odpowiedź jest oczywiście twierdząca i coraz więcej frankowiczów korzysta z takiej możliwości.

Zobacz też: Kancelaria frankowa Lublin

Co więcej, zarówno kredyt indeksowany, jak i denominowany podlegają możliwości unieważnienia. Warunkiem jest obecność w umowie kredytowej zapisów o charakterze abuzywnym (nieuczciwych klauzul).

unieważnienie kredytu frankowego chf

Jak wygląda unieważnienie kredytu frankowego?

Jeśli chcesz podjąć próbę unieważnienia kredytu frankowego, nieocenione będzie wsparcie profesjonalnych prawników. Przy czym kancelaria, którą wybierzesz, powinna być skuteczna, wyspecjalizowana w sprawach frankowych i zaznajomiona ze specyfiką kredytów CHF udzielanych przez wiele różnych banków.

Proces unieważnienia rozpoczyna się analizą umowy pod kątem nieuczciwych klauzul. Następny etap to skompletowanie niezbędnej dokumentacji i reklamacja w banku. Jeśli bank nie będzie respektował postępowania drogą reklamacji, składany jest pozew, który rozpoczyna sprawę w sądzie. Profesjonalni prawnicy towarzyszą klientowi przez cały czas trwania sprawy.

W taki właśnie sposób działa nasza kancelaria. Pierwszy krok, czyli analizę umowy, wykonujemy zupełnie za darmo. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz online. Sprawdź, czy w Twoim przypadku możliwe jest unieważnienie kredytu!

Formularz kontaktowy

Zlecenia przyjmujemy mailowo: biuro@kancelaria-frankowa.pl lub za pomocą poniżej zamieszczonego formularza.

WYŚLIJ