Sprawa frankowa – jak ją rozpocząć?

Sprawa frankowa – jak ją rozpocząć?

Sprawa frankowa to szansa dla osób obarczonych nieuczciwym kredytem CHF. Rozpoczyna ją oczywiście odpowiednio złożony pozew. Od uciążliwego kredytu frankowego można uwolnić się również bez długiego procesu sądowego.

Jak rozpocząć sprawę frankową?

Jeśli chcesz uwolnić się od kredytu frankowego, to pierwszym krokiem jest staranne przeanalizowanie umowy kredytowej. W ten sposób dowiesz się, czy znajdują się w niej nieuczciwe zapisy. Krótko mówiąc, potrzebna jest konsultacja z prawnikiem. Taką wstępną analizę wykonuje Kancelaria frankowa Warszawa w ramach bezpłatnej konsultacji.

Jak wspomniano wcześniej, sprawa w sądzie nie zawsze jest koniecznością. Profesjonalna kancelaria przed złożeniem pozwu próbuje rozwiązać problem drogą reklamacji składanej w odpowiednim banku. Jeśli bank nie odniesie się pozytywnie do reklamacji, można rozpocząć sprawę frankową.

sprawa frankowa jak rozpocząć

Sprawa frankowa z profesjonalną kancelarią

Nasi profesjonalni prawnicy zadbają o Twoją sprawę frankową od początku do końca. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na pozbycie się uciążliwego zobowiązania.

Jeśli chcesz zrobić pierwszy krok w kierunku sprawy frankowej, to wystarczy, że prześlesz nam swoją umowę, Skorzystaj z formularza kontaktowego online!

Formularz kontaktowy

Zlecenia przyjmujemy mailowo: biuro@kancelaria-frankowa.pl lub za pomocą poniżej zamieszczonego formularza.

WYŚLIJ