Spłacony kredyt frankowy a pozew

Spłacony kredyt frankowy a pozew

Spłacony kredyt frankowy a pozew? Jak najbardziej – osoby w sytuacji po spłaceniu zobowiązania kredytowego również mogą odzyskać pieniądze drogą sądową.

Pozew w przypadku spłaconego kredytu frankowego

Coraz więcej frankowiczów uzyskuje pozytywny rezultat, starając się o unieważnienie kredytu frankowego. Osoby, które spłaciły kredyt frankowy, również w większości przypadków mogą zawalczyć o odzyskanie pieniędzy.

Warunkiem jest przede wszystkim treść umowy kredytowej, na mocy której frankowicz spłacał swoje zobowiązanie. Jeśli znajdowały się w niej klauzule abuzywne, warto złożyć pozew i zawalczyć o odzyskanie nieuczciwie pobranych pieniędzy.

spłacony kredyt frankowy

Spłacony kredyt frankowy a pozew – czy warto?

Jak już wspomniano, pozytywne dla frankowiczów rezultaty spraw kredytowych występują więcej niż często. W 2023 roku pozytywnie rozstrzygniętych dla frankowiczów spraw było ponad 95%, jak przekazuje Money.pl.

Oczywiście sukces zależy od kilku czynników. Po pierwsze, od treści umowy kredytowej. Po drugie od skuteczności kancelarii frankowej oraz jej doświadczenia.

Chcesz zawalczyć o odzyskanie pieniędzy utraconych w związku z kredytem CHF? Skorzystaj z bezpłatnej analizy swojej umowy!

Formularz kontaktowy

Zlecenia przyjmujemy mailowo: biuro@kancelaria-frankowa.pl lub za pomocą poniżej zamieszczonego formularza.

WYŚLIJ